Będzin montaż wykładzin

Realizacje na Śląsku. Montaż wykładzin w Będzinie – Firma Greń

Obiektowe podłogi PCV. Będzin montaż wykładzin firmy Greń, fragment realizacji na Śląsku. Układanie i klejenie gumolitu, gumoleum oraz linoleum w Będzinie.


 

Wstęp

Nie tak dawno postanowiliśmy zapoczątkować cykl wpisów opisujących nasze wykonane zlecenia na terenie woj. śląskiego i w kilkunastu przypadkach poza nim. Będzin montaż wykładzin – to pierwszy z cyklicznych wpisów, które będą pojawiały się sukcesywnie na naszym blogu. Zaczynamy od miasta Będzin, ponieważ tutaj akurat  w tym mieście prowadzimy od wielu lat działalność gospodarczą. Publikując ten wpis mamy świadomość, że coraz częściej Klienci szukają usług lokalnie w internecie, chcąc mieć w rozsądnej cenie i przede wszystkim dobrze wykonaną usługę. Niestety często natrafiają w dużych portalach ogłoszeniowych na rzeszę fachowców, jednak bez możliwości sprawdzenia ich. Postanowiliśmy w minimalnym stopniu chociaż zmienić ten stan rzeczy,  tak żeby Klient mógł do nas łatwiej dotrzeć przez wyszukiwarkę i inne źródła. Rozpoczynamy więc serię wpisów zrealizowanych przez nas usług na terenie województwa śląskiego. Zaczynamy od Będzina. Wszelkie komentarze mile widziane. Życzymy przyjemnej lektury.

 


Przedszkole Miejskie nr 5 w Będzinie

 

Będzin, Przedszkole Miejskie nr 5. Elastyczna wykładzina PCV New Acczent Terra w trzech kolorach szwedzkiej firmy Tarkett

W lutym 2013 roku rozpoczęliśmy remont kolejny podłogi. Zaczęliśmy od przygotowania posadzki pod montaż wykładziny w Przedszkolu Miejskim nr 5 w Będzinie przy ulicy Zwycięstwa 21. Prace remontowe polegały standardowo już chyba można napisać na wymianie starej podłogi na nową. Zaczynając od początku – zerwaliśmy, wywieźliśmy i zutylizowali stare i zniszczone wykładziny PCV. Kolejnym etapem było oczyszczenie z wszelkich zabrudzeń i resztek kleju powierzchni podłogi, wyrównanie nierówności, naprawa pęknięć i innych uszkodzeń na posadzce i ścianach (często powstałych przy demontażu starych wykładzin). Ostatnim etapem w przygotowaniu podłóg pod montaż wykładziny było zagruntowanie posadzki oraz wylanie na niej cienkiej warstwy wylewki wygładzającej Mapei Novoplan 21 o grubości kilku milimetrów.

Po upływie kilku dni i upewnieniu się czy są odpowiednie warunki do montażu wykładziny tj. prawidłowa wilgotność wylanej wcześniej podłogi, przystąpiliśmy do prac montażowych wykładziny przemysłowej typu Tarkett New Acczent Terra (zdjęcie po lewej stronie), młodszej siostry wykładziny Tarkett Acczent Excellence 70 TopazWykładziny mają niemalże identyczne właściwości a także zbliżone wzory i kolory. Wyżej wymienione wykładziny zostały zamontowane w pomieszczeniach socjalnych oraz w sali zajęciowej. Zobacz zdjęcia 1 2 3

 

 


Żłobek Miejski nr 2 w Będzinie

Będzin, Żłobek Miejski nr 2 – wykładzina PCV Lentex Orion Mat

Kolejną realizacją jaką wykonaliśmy było zlecenie przeprowadzone w Żłobku Miejskim nr 2 w Będzinie polegające na usunięciu wykładziny welurowej, oczyszczeniu z zabrudzeń powierzchni posadzki oraz wylaniu cienkowarstwowej wylewki wygładzającej celem uzyskania gładkiej powierzchni pod elastyczną wykładzinę PCV polskiego producenta wykładzin Lentex. Ze względu na ograniczenie czasowe, prace montażowe należało przeprowadzić w weekend – od piątku do niedzieli. Czas odgrywał istotną rolę, ponieważ sala do zajęć musiała być uruchomiona w poniedziałek. Przystąpiliśmy do prac budowlanych w piątek po południu. Do wygładzenia podłoża zastosowaliśmy specjalne wylewki szybkoschnące niemieckiej firmy Uzin, dzięki którym już po kilku godzinach możliwa była instalacja nowej wykładziny.

 

 

 


 

Kancelaria Podatkowa w Będzinie

Następną naszą pracą był montaż wykładziny dywanowej w budynku będzińskiej kancelarii podatkowej. Po opróżnieniu pomieszczeń z mebli przystąpiliśmy do realizacji zlecenia. Na życzenie Klienta nową wykładzinę dywanową zamontowaliśmy bez klejenia na podłodze pokrytej elastyczną wykładziną PCV. Obrzeża wykładziny wykończyliśmy listwami przypodłogowymi. Na koniec wnieśliśmy meble. Całość prac w kilku pomieszczeniach trwała zaledwie kilka godzin. Usatysfakcjonowanie Klienta potwierdzają otrzymane referencje.


 

Przychodnia Medycyny Rodzinnej NZOZ „Zdrovit” Będzin

Nie tak dawno zakończyliśmy montaż homogenicznej wykładziny Gerflor Cosmo w kilku pomieszczeniach Przychodni Medycyny Rodzinnej NZOZ „Zdrovit” w Będzinie. Podobnie jak w przypadku montażu w Będzińskiej Kancelarii Podatkowej, na życzenie Klienta ułożyliśmy nowe pokrycie podłogi PCV na starym. W obiekcie służby zdrowia należy uwzględnić podczas prac wysokie standardy jakości, ponieważ sposób wykonania będzie także sprawdzany przez miejscową placówkę sanepidu. Kolejny raz nasza ekipa potwierdziła duże zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do wykonywanych prac, czego dowodem jest kolejny list referencyjny od zadowolonego zleceniodawcy.


 

Kilka słów o nas…

Firmę Greń z Będzina tworzy zgrany zespół instalatorów wykładzin obiektowych z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zlecenia na dostawę i montaż oraz utylizację wykładziny realizujemy głównie na terenie woj. śląskiego.

 

Wpis: „Będzin montaż wykładzin” – autor Super Monter. Firma Instalatorska Greń, 42-500 Będzin, ul. Daszyńskiego 3 | Tel: 502-755-041 | e-mail: firmagren[małpka]gmail.com

Podobne wpisy: Sosnowiec: sprzedaż i montaż wykładzin, montaż wykładzin w Katowicach, realizacje w Dąbrowie Górniczej

 

 

Zobacz także (w przygotowaniu)

Nasze zlecenia na montaż wykładzin w Dąbrowie Górniczej, montaż podłóg z wykładzin PCV w Katowicach, układanie wykładzin w Sosnowcu, klejenie gumolitu w Czeladzi.


 

Poprzedni wpis
Wykładziny: Fatra Dual i Tarkett IQ Granit
Następny wpis
Wykładzina Norma

Wpisy w tej kategorii

Brak wyników.

Menu
Call Now Button