Katowice montaż wykładzin

Zlecenia na Śląsku. Montaż wykładzin w Katowicach – Firma Greń

Katowice montaż wykładzin w woj. Śląskim, fragment realizacji firmy Greń. Elastyczne podłogi PCV. Klejenie gumoleum, gumolitu i linoleum w Katowicach


 

Wstęp

Kolejnym wpisem z cyklu „montaż wykładzin na Śląsku” będzie wpis „Katowice montaż wykładzin” opisujący kilka z wielu naszych realizacji przeprowadzonych m. in. w Katowicach. Niestety nie posiadamy zbyt dużej dokumentacji fotograficznej ale pochwalić się za to możemy listami referencyjnymi od zadowolonych Klientów z rejonu Katowic: Laboratorium Dentystyczne Wojciech Żydzik, Vitalea – Centrum Medycyny ZintegrowanejTRIDENT Stomatologia Agnieszka Srebrzyńska-WitekPrzychodnia Weterynaryjna Aleksander Gierek i wielu innych.

 

SUM – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Katowice montaż wykładzin. Śląski Uniwersytet Medyczny, wykładzina Rekord 41 w dwóch kolorach

W styczniu 2014 roku oddaliśmy do użytku podłogi  w Katedrze i Zakładzie Mikrobiologii  Katowickiego Uniwersytetu Śląskiego (SUM). Po wcześniejszym umówienie szczegółów z inwestorem dotyczących m. in. terminu wykonania, rodzaju i kolorów wykładzin przystąpiliśmy do realizacji zlecenia. Prace rozpoczęliśmy od usunięcia starej wykładziny, przygotowania podłoża polegającego na punktowej naprawie posadzek (budynek jest w nie najlepszej kondycji)  oraz na wylaniu mas samopoziomujących, a w zasadzie wygładzających firmy Weber. Po upływie odpowiedniego czasu przystąpiliśmy do prac montażowych. Na podłodze zainstalowana została wykładzina obiektowa (już nie produkowana w takiej wersji) Jasielskiego partnera grupy Tarkett, wykładzina Rekord 41.

 


 

Sąd Rejonowy Katowice–Zachód w Katowicach

 

Katowice montaż wykładzin Centra 43 w dwóch kolorach. Budynek Sądu Rejonowego Katowice–Zachód

Niedawno, bo w lipcu 2018 roku przeprowadziliśmy kolejne zlecenie instalacji nowej wykładziny w budynku Sądu Rejonowego Katowice-Zachód w Katowicach. Tym razem przed montażem wykładziny wylaliśmy specjalne wylewki samopoziomujące Mapei Renovation, zbrojone mikrowłóknami. Po uzyskaniu odpowiedniej wilgotności wylewki wygładzającej, standardowo rozpoczęliśmy prace monterskie. Po kilku dniach prace zostały zakończone. Na posadzce została zamontowana na kleju Murexin oraz Mapei wykładzina Centra 43.

 


 

Katowice – Vitalea. Centrum Medycyny Zintegrowanej

Vitalea Katowice. Dwukolorowa wykładzina Granit szwedzkiego producenta Tarkett

Kolejną pozycją wpisu „Katowice montaż wykładzin” jest Centrum Medycyny Zintegrowanej Vitalea. W tym przypadku zlecenie polegało na wycięciu po całym obwodzie fragmentów wykładziny, uzupełnieniu ubytków w zniszczonym podłożu, dobraniu oraz montażu odpowiedniego typu i koloru wykładziny (zobacz wpis naprawa wykładzin). Celem zabiegu miało być zainstalowanie nowej wykładziny w taki sposób aby była wywinięta na ścianę. Tak zamontowana wykładzina ułatwia utrzymanie w czystości powierzchnię podłogi. Niestety poprzednio ten fakt nie był brany pod uwagę, a wykładzina była montowana rok wcześniej. W tej sytuacji musieliśmy dokonać korekt poprzez właściwe ułożenie nowej wykładziny. Użyte materiały: wykładzina Tarkett Granit, grunt Mapei Eco Prim T, masa szpachlowa Mapei Planipatch i Uzin NC 182.

.


 

Katowice, Laboratorium Dentystyczne Wojciech Żydzik

Okładzina ścienna Tarkett w jednym kolorze. Laboratorium Dentystyczne Wojciech Żydzik w Katowicach

Następne nasze zlecenie przeprowadziliśmy w budynku Laboratorium Dentystycznym Wojciech Żydzik mieszczącym się w Katowicach przy ulicy Barbary. Tym razem poza przygotowaniem podłogi i montażem na nich nowych wykładzin, punktowo instalowaliśmy okładziny ścienne w obszarze umywalek czyli miejscach narażonych na zawilgocenie. Tradycyjnie już chyba mogę napisać, że prace przebiegły sprawnie, zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy. Dowodem tego jest kolejny już list polecający.


 

Zespół Szkół Ogólnokształcących dla Dorosłych w Katowicach

Sala lekcyjna, Katowice Zespół Szkół Ogólnokształcących dla Dorosłych. Elastyczna wykładzina PCV w jednym kolorze z wywinięciem na ścianę.

Ostatnim już opisem zlecenia we wpisie „Katowice montaż wykładzin” jest krótki już opis zlecenia ułożenia wykładziny w Zespole Szkół Ogólnokształcących przy ulicy 3 Maja w Katowicach. Standardowo prace polegały na przygotowaniu podłoża i ścian pod montaż wykładziny, a następnie dostarczyliśmy i zamontowaliśmy elastyczne wykładziny PCV polskiego producenta wykładzin Gamrat.

 

 

 


 

Przytoczyliśmy kilka z wielu przeprowadzonych realizacji w Katowicach. Więcej zdjęć naszych prac do obejrzenia w zakładce realizacje.

 

Kilka słów o nas…

Jesteśmy grupą instalatorów wykładzin przemysłowych z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Prowadzimy sprzedaż wykładzin obiektowych wraz z materiałami pomocniczymi oraz świadczymy usługi instalacyjne głównie na terenie woj. śląskiego.

 


 

Zobacz także (w przygotowaniu)

Podobne wpisy: montaż wykładzin w Dąbrowie Górniczej, Montaż wykładziny w Będzinie, montaż wykładzin w Sosnowcu, Klejenie gumolitu w Czeladzi.

Materiały uzupełniające temat

Tarkett DESSO Essence

Wykładziny dywanowe

Sprzedaż i montaż

Dywanowe wykładziny do biur z montażem na terenie Katowic, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i okolic.

wykładziny do przedszkoli

Wykładziny dla oświaty

Sprzedaż i montaż

Podłogi oświata. Wykładziny dla przedszkoli i szkół z montażem – Katowice i okolice.

Podłogi do gabinetów stomatologicznych

Wykładziny medyczne

Sprzedaż i montaż

Podłogi medyczne z montażem dla gabinetów lekarskich na terenie Katowic i okolic.

Oceń wpis
[Liczba głosów: 6 Średnia ocena: 4.7]
Poprzedni wpis
Wykładzina Norma
Następny wpis
Cena usługi: spawanie wykładzin PCV na gorąco – Firma Greń

Wpisy w tej kategorii

Brak wyników.
Menu
Call Now Button