Wykładziny dla placówek oświaty

Wykładziny do szkół i wykładziny do przedszkoli

Wykładziny Śląsk i Zagłębie: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice – sprzedaż i montaż

Nasza firma oferuje trwałe, wzmocnione wykładziny do szkół, wykładziny do przedszkoli oraz żłobków z atestem przeciwpożarowym (trudnopalności), certyfikatem higienicznym oraz najwyższą odpornością na ścieranie i zużycie. Kolejnymi, ważnymi cechami są: łatwość w utrzymaniu czystości, odpowiednia antypoślizgowość, struktura umożliwiająca amortyzowanie potencjalnych uszkodzeń powstałych w wyniku upadku. Dodatkowo wykładziny stosowane w szkolnictwie powinny spełniać wymogi przyjazne dla zdrowia i środowiska. Często wykładziny dla przedszkoli i żłobków mają różnorodne wzory oraz intensywne kolory. Najczęściej stosowane wykładziny w placówkach oświaty to winylowe wykładziny PCV – montowane w salach lekcyjnych, gimnastycznych, korytarzach, świetlicach, łazienkach, szatniach, kuchniach czy pomieszczeniach socjalnych.

Wykładziny do sekretariatów i pomieszczeń mokrych

Obok elastycznych podłóg PCV (pot. gumolit lub gumoleum) w placówkach szkolnych zastosowanie mają wykładziny PCV o specjalnym zastosowaniu, a także wykładziny dywanowe.

Sala lekcyjna. Wykładzina PCV Grit

Wykładzina PCV Grit w sali lekcyjnej imitująca kamień.

Podłogi PCV z wykładzin o specjalnym zastosowaniu to wykładziny o zwiększonych właściwościach antypoślizgowych. Tego typu wykładziny stosowane są w łazienkach, kuchniach, stołówkach i innych pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności. Kolejnymi i zarazem ostatnimi wykładzinami, które stosuje się w szkolnictwie to wykładziny obiektowe – dywanowe, tekstylne. Tego typu podłogi montowane są w gabinetach dyrektorskich lub sekretariatach szkolnych.

Przykładowe wzory

Rekomendowane wykładziny dla szkół i wykładziny dla przedszkoli – przykładowe wzory popularnych producentów:

Podsumowanie

Jesteśmy firmą z Będzina (woj. śląskie) i od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem oraz montażem wykładzin w różnego rodzaju budynkach użyteczności publicznej. Zlecenia na wymianę wykładziny w placówkach oświaty przeprowadziliśmy między innymi dla: Przedszkole Miejskie nr 28 w Sosnowcu, Gimnazjum nr 1 w Katowicach, Szkoła Podstawowa Nr 31 W Dąbrowie Górniczej, Zespół Szkół Specjalnych nr 3 w Rudzie Śląskiej, Miejskie Przedszkole nr 5 w Będzinie, Zespół Szkół Specjalnych w Czeladzi oraz wielu innych. Zdjęcia wykonanych prac dostępne w zakładce realizacje. Zapraszamy do współpracy.

Podobne wpisy

wykładziny do szkół i przedszkoli

Wykładziny do szkół i przedszkoli

Wzory wykładzin dla placówek oświaty

Wzmocnione wykładziny, przeznaczone dla placówek oświatowych

Wymiana wykładzin

Nowe podłoże PCV

Krótki wpis opisujący wymianę wykładzin PCV całościową oraz punktową

wykładziny do sal lekcyjnych

Fatra – Lino Producent wykładzin PCV

Wykładziny elastyczne

Fatra – odporne wykładziny dla klas szkolnych

winylowe panele LVT

Wykładzina PCV w formacie paneli

Winylowe wykładziny LVT

Luxury Vinyl Tiles – luksusowe płytki winylowe dostępne w formacie płytek i paneli

Tarkett DESSO Essence

Wykładziny dywanowe w kaflach

Tesktylne wykładziny obiektowe

Zastosowanie w oświacie: biura, gabinety, sekretariaty

Acczent Excellence

Elastyczna wykładzina PCV

Acczent Excellence – kreatywność w projektowaniu dzięki niestandardowym wzorom i kolorom

Firma Greń 2020 42-500 Będzin, ul. Daszyńskiego 3| wykładziny dla szkół, wykładziny dla przedszkoli i żłobków | Sprzedaż i montaż wykładzin obiektowych na terenie woj. śląskiego: Będzin, Bytom, Czeladź, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy, Zabrze, Zawiercie

Menu
Call Now Button