Wykładziny elektrostatyczne

Elektrostatyczne wykładziny PVC SD

Primo SD, Granit SD, Elektra 43, Toro SC, Statik SD
Sprzedaż i montaż

Prądoprzewodzące, elektrostatyczne i antystatyczne podłogi PVC

  1. Strona główna
  2. Wykładziny prądoprzewodzące i rozpraszające ładunki elektrostatyczne

Oferta

Atestowane, elastyczne podłogi PVC SD przewodzące lub rozpraszające ładunki statyczne. Zajmujemy się dostawą oraz instalacją specjalnych wykładzin PVC przeznaczonych do sal operacyjnych, pracowni RTG, serwerowni, stref zagrożenia wybuchem, laboratoriów, pomieszczeń z materiałami łatwopalnymi, lakierni i innych. Zapraszamy do współpracy.

Specjalistyczne wykładziny PVC z grupy SD (static dissipative - rozpraszające ładunki elektrostatyczne)

Specjalistyczne podłogi PCV prądoprzewodzące, antystatyczne, antyelektrostatyczne, wykładziny przewodzące i rozpraszające ładunki elektrostatyczne: Elektra 43, Granit SD, Primo SD, Toro SC i Statik SD.

Wykładzina Tarkett Toro SC
Wykładzina Tarkett Toro SC
iQ TORO SC, kolor LIGHT GREY 0100

Inne nazwy wykładzin elektrostatycznych:

  • wykładzina antyelektrostatyczna
  • wykładzina antystatyczna
  • wykładzina prądoprzewodząca
  • wykładzina rozpraszająca

Więcej informacji dotyczących dotyczących podłóg elektrostatycznych na propertydesign.pl

Przeczytaj także: „Posadzki antyelektrostatyczne kluczowym elementem ochrony przed elektrycznością statyczną…”

Elektra 43

Wykładzina prądoprzewodząca Elektra 43 rekomendowana do pomieszczeń specjalistycznych wymagających ochrony antystatycznej, dostępna w 9 kolorach. Elektra 43 przeznaczona jest do pomieszczeń o intensywnym natężeniu ruchu. Produkt posiada powierzchnię zabezpieczoną poliuretanem PUR Reinforced, który zwiększa jej odporność na ścieranie i ułatwia czyszczenie. Właściwości prądoprzewodzące wykładziny wynikają z zawartych w niej cząstek grafitowych i grafitowego spodu. Do montażu rolek wykorzystywany jest standardowy klej, a w przypadku płytek klej prądoprzewodzący. Do uziemienia stosowana jest taśma miedziana.

Prądoprzewodząca podłoga. Wykładzina Elektra 43
Prądoprzewodząca podłoga. Wykładzina Elektra 43
Tarkett Elektra LIGHT GREY 0317
Tarkett Granit SD
Tarkett Granit SD
Granit SD to wykładzina winylowa rozpraszająca ładunki elektrostatyczne

Granit SD

Winylowa podłoga PVC iQ Granit SD rozpraszająca ładunki elektrostatyczne, przeznaczona do stosowania w intensywnie użytkowanych laboratoriach, gabinetach lekarskich, szpitalach, strefach zagrożenia wybuchem, miejscach wrażliwych na ładunki elektrostatyczne. Antyelektrostatyczna wykładzina Granit SD stanowi znakomite połączenie stabilnego i niezawodnego przewodnictwa oraz potwierdzonej trwałości oferty wykładzin iQ. Wykładzinę zaprojektowano tak, by można było dopasować ją kolorystycznie do innych produktów i akcesoriów z rodziny iQ Granit.

Primo SD

Primo SD to wykładzina rozpraszająca ładunki elektrostatyczne, przeznaczona do laboratoriów, szpitali, gabinetów lekarskich, pomieszczeń zagrożenia wybuchem, pracowni RTG i wszędzie tam gdzie wymagane jest przewodzenie lub odprowadzanie ładunków elektrycznych. Stabilnie i bezpiecznie przewodzi ładunki elektryczne, a jej konserwacja jest łatwa i ekonomiczna. Produkty z kolekcji Primo SD są oferowane w atrakcyjnych wzorach bezkierunkowych i kolorach dopasowanych do innych produktów z rodziny rozwiązań Premium.

Wykładzina Primo SD
Wykładzina Primo SD
Wykładzina rozpraszająca ładunki elektryczne Tarkett Primo SD Medium Pure Grey, źródło Tarkett.com
Elastyczne wykładziny PCV Fatra
Elastyczne wykładziny PCV Fatra

Fatra-Lino

Elastyczne wykładziny PCV Fatra. Ten znany producent jest jednym z czołowych, światowych przedsiębiorstw zajmujących się przetwórstwem tworzyw sztucznych (PCW, PE i PET) i integralną częścią tej branży. Fatra oferuje najlepsze produkty i wyspecjalizowane rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta, które wykraczają poza produkcję i obejmują działania rozwojowe i usługi konsultingowe, sprzedając produkty do 54 krajów na całym świecie. Firma świadczy usługi dla klientów w zakresie badań inżynieryjnych. Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają ustalone standardy zarządzania jakością i ekologii – ČSN ISO 9001 i ČSN ISO 14001. Fatra wielokrotnie udowodniła, że ​​zasługuje na certyfikat „Odpowiedzialnej Troski” i jest „Bezpieczną Firmą”. „Fatra posiada najnowocześniejsze zaplecze produkcyjne, aktywnie poszerza i unowocześnia swój asortyment dla różnych gałęzi przemysłu. Stosowanie najnowszej wiedzy naukowo-technicznej z naciskiem na jakość, ekologię oraz maksymalne zadowolenie klientów i pracowników to dla nas w firmie standard. Sukces wymaga entuzjazmu, siły woli, wysiłku, energii, konsekwencji i gotowości, czego dowodzą nasi pracownicy. Głęboko wierzę, że Fatra – nawet po osiemdziesięciu latach od swojego powstania – pozostanie czołową europejską firmą w dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych. ” Inż. Pavel Čechmánek, dyrektor generalny Fatra, a.s. Fatra, a.s. jest członkiem koncernu AGROFERT, zrzeszającego silne podmioty gospodarcze związane z rolnictwem, przemysłem spożywczym i chemią. Obecnie licząca ponad 250 znaczących firm z tych branż i branży geotechnicznej AGROFERT, a.s. zatrudnia 34 tys. pracowników. 

Polflor

Komercyjne wykładziny PCV Polflor (Polyflor)dostępne na polskim rynku od ponad 26 lat. Strategia Polflor to wydajne działania czego efektem jest przemyślana, kompleksowa oferta wsparta skuteczną logistyką, serwisem oraz wiedzą i doświadczeniem całego zespołu handlowego. Od 1993 roku dostarczyliśmy blisko 10 mln m2 wykładzin do kilku tysięcy obiektów. Jesteśmy cenionym dostawcą wykładzin. Uważnie słuchamy, jakie są potrzeby Inwestora i wspólnie szukamy optymalnych rozwiązań, dzięki któremu nasza współpraca znajdzie finał w udanej realizacji.

Polflor to także niekwestionowana pozycja jednego z liderów w sprzedaży wykładzin obiektowych w Polsce i poza jej granicami. Uważnie śledzimy trendy w branży wyposażenia wnętrz i aktualne potrzeby rynku.  Pozwala nam to rozwijać się i każdą kolejną realizacją udowadniać, że zasługujemy na Państwa zaufanie.

Polflor
Wykładziny dla profesjonalistów
LG Hausys
Wykładziny PCV LG Hausys

LG Hausys

Tworzymy przyjazne dla człowieka, świadome ekologicznie przestrzenie życiowe”, jest dla nas bardzo ważna strategie realizacji świadomej ekologicznie, energooszczędnej i przyjaznej dla człowieka wartości.

LG Hausys jest jedną z największych firm koreańskich. Powstała w 1947 roku i jest „matką” firmy LG Group.
W 1957 roku firma LG Hausys wyprodukowała pierwszą wykładzinę – Flowers. W chwili obecnej dzięki wysokiej jakości produktów, różnorodności wzornictwa, a także innowacyjności wyroby LG Hausys floors doskonale sprzedają się na całym świecie.

Zobacz także

montaż paneli LVT

Usługi montażowe

Montaż wykładzin

Oferta: montaż wykładzin PCV, montaż wykładzin dywanowych, montaż paneli LVT, montaż paneli podłogowych i płyt OSB.

montaż paneli LVT Kraków

Winylowe panele LVT

Wykładziny PCV w formacie paneli

Luxury Vinyl Tiles – luksusowe płytki winylowe). Sprzedaż i montaż paneli LVT na Śląsku i Małopolsce.

wykładziny PCV dla szpitali

Medyczne wykładziny PCV

Elastyczne wykładziny PCV

Wzory wykładzin PCV Lentex, Tarkett, Gerflor, Polyflor, Novoflor dla służby zdrowia.

Tarkett DESSO Essence

Wykładziny do biur

Dywanowe wykładziny obiektowe

Obiektowe wykładziny dywanowe do biur: Balsan, Burmatex, Condor, Modulyss, Paragon, Tarkett

Blog o wykładzinach

Firmowy blog

Blog na temat wykładzin obiektowych i tematach związanych z budownictwem wykończeniowym.

wykładziny do szkół i przedszkoli

Wykładziny oświata

Wykładziny do szkół i przedszkoli

Wykładziny do szkół i przedszkoli: Tarkett, Gerflor, Fatra Novoflor i Lentex. Sprzedaż i montaż wykładzin PCV

spawanie wykładzin PCV

Usługi: spawanie wykładzin PCV

Wykładziny PCV

Usługi: spawanie wykładzin PCV, zgrzewanie na gorąco krawędzi wykładzin. Zlecenia na terenie Krakowa, Katowic, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca.

Wymiana wykładzin w korytarzu szkolnym

Wymiana wykładzin

Wykładziny obiektowe

Usługi: wymiana wykładzin z przygotowaniem podłoża na nowe wykładziny PCV łącznie z wywozem i utylizacją odpadów.

Naprawa wykładzin

Naprawa wykładzin

Wykładziny obiektowe

Punktowa naprawa wykładzin PCV i dywanowych, wymiana zarysowanego i dziurawego gumolitu, wymiana uszkodzonych wykładzin na nowe.

Firma Greń 2021 42-500 Będzin, ul. Daszyńskiego 3. Sprzedaż wykładzin PCV, spawanie wykładzin PCV, fachowy montaż wykładzin PCV na terenie woj. śląskiego i małopolskiego – Kraków, Będzin, Bytom, Czeladź, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy, Zabrze, Zawiercie. Zapraszamy do współpracy.

Menu
Call Now Button