wykładziny PCV

Elastyczne wykładziny PCV

Lentex, Tarkett, Gerflor, Fatra-Lino, Polflor, LG

Sprzedaż i montaż

Obiektowe, wzmocnione wykładziny PCV

Oferta

Wytrzymałe wykładziny PCV: Lentex, Tarkett, Fatra – ceny  z montażem dla szkół i przedszkoli. Podłogi PCV do gabinetów lekarskich, szpitali i przychodni. Fachowy montaż wykładzin, spawanie wykładzin PCV w obszarze Krakowa, Mysłowic, Katowic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Gliwic, Zabrza i okolic.
Oferujemy bogaty wybór zgrzewanych na gorąco (spawanych) wykładzin winylowych z PCV – homogenicznych i heterogenicznych, często nazywanych gumolitem, gumoleum lub linoleum, paneli LVT  w przeróżnych wzorach, odcieniach i kolorach z dostawą w wyznaczone miejsce i fachowym montażem w przystępnych cenach. W naszej ofercie dostępne są wykładziny PCV – od stonowanych kolorów stosowanych w domach opieki, poprzez szarości i beże dla gabinetów lekarskich, szpitali, przychodni, kończąc na żywych odcieniach rekomendowanych dla szkół, żłóbków i przedszkoli. Wypełnij formularz wyceny usługi, umów się na spotkanie, a my zrobimy resztę. Zapraszamy do współpracy.
Termozgrzewalna, elastyczna wykładzina PCV Tarkett
Wykładzina PCV - zgrzewanie-wykladzin-pcv
Spawanie na gorąco krawędzi jednokolorowej wykładziny PCV typu Tarkett Granit
Termozgrzewalne wykładziny PCV Lentex, Tarkett, Gerflor, Fatra, Polflor, LG, specjalistyczne: elektrostatyczne PVC (PCV) SD. Od projektu do wyboru –  z dowozem i montażem.

Lentex

Obiektowe wykładziny PCV Lentex S.A. to renomowany producent elastycznych wykładzin podłogowych PCV atrakcyjnych cenowo, przeznaczonych do powierzchni mieszkalnych, handlowych i sportowych. Firma plasuje się również w czołówce producentów włóknin na polskim rynku. Lentex S.A. to firma łącząca 100-letnią tradycję z nowoczesnym podejściem, co owocuje znaną marką i ugruntowaną pozycją firmy w Polsce i za granicą. Elastyczne wykładziny podłogowe produkowane przez Lentex są niedrogie i pozwalają na stworzenie idealnej podłogi ustalenia łatwo i skutecznie; są trwałe i łatwe w montażu i utrzymaniu w czystości. Dostępne są w wielu kolorach i wzorach, zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym, imitując deski drewniane, parkiet, terakotę, a nawet posadzkę kamienną. Dzięki zróżnicowanym parametrom, szerokiej gamie wzorów i kolorów wykładziny Lentex doskonale sprawdzają się w domach, mieszkaniach i obiektach użyteczności publicznej. 
wykładziny PCV Lentex
Lentex
Obiektowe i mieszkaniowe wykładziny PCV Lentex
Obiektowe wykładziny PCV Tarkett
Wykładziny PCV Tarkett Primo Premium
Tarkett Primo MEDIUM GREY 0671 i Primo LIGHT RED 0653

Tarkett

Podłogowe wykładziny PCV Tarkett S.A., globalny lider w branży podłogowej, znany do 2008 roku jako Sommer-Allibert S.A., jest francuską, międzynarodową korporacją specjalizującą się w produkcji wykładzin podłogowych i ściennych.
Dzięki bogatej gamie produktów – wykładziny winylowe, laminat, drewno, linoleum, guma oraz sztuczna trawa murawa i bieżnie – znajdujących zastosowanie w sektorze służby zdrowia i oświaty, biurach, handlu detalicznym, hotelarstwie i obiektach sportowych na całym świecie.

Gerflor

Wykładziny PCV Gerflor – producent wykładzin PCV, elastycznych podłogowych, ściennych. Produkty dedykowane zarówno dla profesjonalistów jak i konsumentów końcowych. Gerflor tworzy, produkuje i sprzedaje innowacyjne, dekoracyjne i trwałe rozwiązania. Firma opracowuje specyficzne rozwiązania podłogowe i ścienne, aby sprostać wszelkim potrzebom rynku wewnętrznego: mieszkalnictwo, służba zdrowia, edukacja, sport, handel detaliczny, przemysł, biura, hotele i pojazdy transportowe. Grupa Gerflor skupia kilka znanych na całym świecie marek produktów, takich jak Taraflex®, Mipolam®, DLW®, Tarabus®, Connor Sports®, Sportcourt® i Gradus®.
Grupa Gerflor
Komercyjne i domowe rozwiązania podłogowe
Elastyczne wykładziny PCV Fatra
Fatra-Lino

Fatra-Lino

Elastyczne wykładziny PCV Fatra. Ten znany producent jest jednym z czołowych, światowych przedsiębiorstw zajmujących się przetwórstwem tworzyw sztucznych (PCW, PE i PET) i integralną częścią tej branży. Fatra oferuje najlepsze produkty i wyspecjalizowane rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta, które wykraczają poza produkcję i obejmują działania rozwojowe i usługi konsultingowe, sprzedając produkty do 54 krajów na całym świecie. Firma świadczy usługi dla klientów w zakresie badań inżynieryjnych. Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają ustalone standardy zarządzania jakością i ekologii – ČSN ISO 9001 i ČSN ISO 14001. Fatra wielokrotnie udowodniła, że ​​zasługuje na certyfikat „Odpowiedzialnej Troski” i jest „Bezpieczną Firmą”. „Fatra posiada najnowocześniejsze zaplecze produkcyjne, aktywnie poszerza i unowocześnia swój asortyment dla różnych gałęzi przemysłu. Stosowanie najnowszej wiedzy naukowo-technicznej z naciskiem na jakość, ekologię oraz maksymalne zadowolenie klientów i pracowników to dla nas w firmie standard. Sukces wymaga entuzjazmu, siły woli, wysiłku, energii, konsekwencji i gotowości, czego dowodzą nasi pracownicy. Głęboko wierzę, że Fatra – nawet po osiemdziesięciu latach od swojego powstania – pozostanie czołową europejską firmą w dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych. ” Inż. Pavel Čechmánek, dyrektor generalny Fatra, a.s. Fatra, a.s. jest członkiem koncernu AGROFERT, zrzeszającego silne podmioty gospodarcze związane z rolnictwem, przemysłem spożywczym i chemią. Obecnie licząca ponad 250 znaczących firm z tych branż i branży geotechnicznej AGROFERT, a.s. zatrudnia 34 tys. pracowników. 

Polflor

Komercyjne wykładziny PCV Polflor (Polyflor)dostępne na polskim rynku od ponad 26 lat. Strategia Polflor to wydajne działania czego efektem jest przemyślana, kompleksowa oferta wsparta skuteczną logistyką, serwisem oraz wiedzą i doświadczeniem całego zespołu handlowego. Od 1993 roku dostarczyliśmy blisko 10 mln m2 wykładzin do kilku tysięcy obiektów. Jesteśmy cenionym dostawcą wykładzin. Uważnie słuchamy, jakie są potrzeby Inwestora i wspólnie szukamy optymalnych rozwiązań, dzięki któremu nasza współpraca znajdzie finał w udanej realizacji.
Polflor to także niekwestionowana pozycja jednego z liderów w sprzedaży wykładzin obiektowych w Polsce i poza jej granicami. Uważnie śledzimy trendy w branży wyposażenia wnętrz i aktualne potrzeby rynku.  Pozwala nam to rozwijać się i każdą kolejną realizacją udowadniać, że zasługujemy na Państwa zaufanie.
Polflor
Wykładziny dla profesjonalistów
LG Hausys
Wykładziny PCV LG Hausys

LG Hausys

Tworzymy przyjazne dla człowieka, świadome ekologicznie przestrzenie życiowe”, jest dla nas bardzo ważna strategie realizacji świadomej ekologicznie, energooszczędnej i przyjaznej dla człowieka wartości.
LG Hausys jest jedną z największych firm koreańskich. Powstała w 1947 roku i jest „matką” firmy LG Group.
W 1957 roku firma LG Hausys wyprodukowała pierwszą wykładzinę – Flowers. W chwili obecnej dzięki wysokiej jakości produktów, różnorodności wzornictwa, a także innowacyjności wyroby LG Hausys floors doskonale sprzedają się na całym świecie.

Zobacz także

montaż paneli LVT

Usługi montażowe

Montaż wykładzin

Oferta: montaż wykładzin PCV, montaż wykładzin dywanowych, montaż paneli LVT, montaż paneli podłogowych i płyt OSB.

montaż paneli LVT Kraków

Winylowe panele LVT

Wykładziny PCV w formacie paneli

Luxury Vinyl Tiles – luksusowe płytki winylowe). Sprzedaż i montaż paneli LVT na Śląsku i Małopolsce.

wykładziny PCV dla szpitali

Medyczne wykładziny PCV

Elastyczne wykładziny PCV

Wzory wykładzin PCV Lentex, Tarkett, Gerflor, Polyflor, Novoflor dla służby zdrowia.

Tarkett DESSO Essence

Wykładziny do biur

Dywanowe wykładziny obiektowe

Obiektowe wykładziny dywanowe do biur: Balsan, Burmatex, Condor, Modulyss, Paragon, Tarkett

Blog o wykładzinach

Firmowy blog

Blog na temat wykładzin obiektowych i tematach związanych z budownictwem wykończeniowym.

wykładziny do szkół i przedszkoli

Wykładziny oświata

Wykładziny do szkół i przedszkoli

Wykładziny do szkół i przedszkoli: Tarkett, Gerflor, Fatra Novoflor i Lentex. Sprzedaż i montaż wykładzin PCV

spawanie wykładzin PCV

Usługi: spawanie wykładzin PCV

Wykładziny PCV

Usługi: spawanie wykładzin PCV, zgrzewanie na gorąco krawędzi wykładzin. Zlecenia na terenie Krakowa, Katowic, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca.

Wymiana wykładzin w korytarzu szkolnym

Wymiana wykładzin

Wykładziny obiektowe

Usługi: wymiana wykładzin z przygotowaniem podłoża na nowe wykładziny PCV łącznie z wywozem i utylizacją odpadów.

Naprawa wykładzin

Naprawa wykładzin

Wykładziny obiektowe

Punktowa naprawa wykładzin PCV i dywanowych, wymiana zarysowanego i dziurawego gumolitu, wymiana uszkodzonych wykładzin na nowe.

Firma Greń 2021 (aktualizacja 09.01.2022) 42-500 Będzin, ul. Daszyńskiego 3. Sprzedaż wykładzin PCV, spawanie wykładzin PCV, fachowy montaż wykładzin PCV na terenie woj. śląskiego i małopolskiego – Kraków, Będzin, Bytom, Czeladź, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy, Zabrze, Zawiercie. Zapraszamy do współpracy.