Bona Care | Konserwacja i renowacja wykładzin PVC

Efektowna renowacja wykładzin PVC z Bona Care, która zmienia wygląd istniejącej, elastycznej podłogi z linoleum, PVC, LVT, gumy i poliuretanu bez konieczności wymiany podłoża. Rezultat jest imponujący, bez względu na rodzaj elastycznej nawierzchni z PVC!

Metamorfoza zużytych podłóg

System renowacji podłóg PVC Bona Care jest szybki, skuteczny, tańszy niż wymiana wykładzin, a efekt końcowy jest imponujący. Obecnie coraz trudniej zakupić odporne wykładziny w rozsądnej cenie. Alternatywnym rozwiązaniem jest odświeżenie starych wykładzin PVC. Głównymi zaletami renowacji wykładzin są:
  • Zmiana koloru na dowolny
  • Zwiększenie odporności na poślizg
  • Brak wysokich kosztów wywozu i utylizacji odpadów
  • Brak długich przestojów
System Bona Care to nie tylko renowacja i konserwacja wykładzin, ale i także gruntowne zabezpieczenie. Dzięki lakierowi ochronnemu Bona Pure, który zwiększa trwałość podłogi, mamy  gwarancje zabezpieczenia na długie lata. Dodatkowo program pielęgnacji daje możliwość zmiany nie tylko koloru RAL/NCS ale także możemy dodać oznaczenia i symbole.
Zastosowania: obiekty medyczne, zakłady przemysłowe, placówki oświatowe, galeria handlowe, biura, sale sportowe.
Przed renowacją
Po renowacji
Podłoga, wiek ok. 10 lat. Typ podłogi: kauczuk. Etapy pracy i produkty: Bona Remove R – środek do gruntownego czyszczenia, Bona FlexiSand + diamentowe materiały ścierne, granulacja 80 i 120, Bona PowerScrubber w celu neutralizacji powierzchni, Bona Pure (mat) – lakier nawierzchniowy

Paleta kolorów RAL

Podsumowanie

Nasza firma świadczy usługi w zakresie renowacji i konserwacji, naprawy oraz montażu różnego rodzaju wykładzin PVC. Usługi świadczymy na terenie Zagłębia, woj. śląskiego i małopolskiego.
Zapraszamy do współpracy. 
Renowacja wykładzin PVC. Bona Pure Color
Renowacja wykładzin PVC. Bona Pure Color
Nakładanie lakieru koloryzującego Bona Pure Color

Materiały wideo

Formularz kontaktowy

Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
18 - 1 = ?
Wpisz wynik równania aby kontynuować
© 2022 Firma Greń z Będzina | Sprzedaż i montaż wykładzin obiektowych

Nasza ocena

Menu
Call Now Button