Konserwacja i renowacja wykładzin PVC

Efektowna renowacja wykładzin PVC z Bona Care, która zmienia wygląd istniejącej, elastycznej podłogi z linoleum, PVC, LVT, gumy i poliuretanu bez konieczności wymiany podłoża. Rezultat jest imponujący, bez względu na rodzaj elastycznej nawierzchni z PVC!

Metamorfoza zużytych podłóg

System renowacji podłóg PVC Bona Care jest szybki, skuteczny, tańszy niż wymiana wykładzin, a efekt końcowy jest imponujący. Obecnie coraz trudniej zakupić odporne wykładziny w rozsądnej cenie. Alternatywnym rozwiązaniem jest odświeżenie starych wykładzin PVC. Głównymi zaletami renowacji wykładzin są:

  • Zmiana koloru na dowolny

  • Zwiększenie odporności na poślizg

  • Brak wysokich kosztów wywozu i utylizacji odpadów

  • Brak długich przestojów

System Bona Care to nie tylko renowacja i konserwacja wykładzin, ale i także gruntowne zabezpieczenie. Dzięki lakierowi ochronnemu Bona Pure, który zwiększa trwałość podłogi, mamy  gwarancje zabezpieczenia na długie lata. Dodatkowo program pielęgnacji daje możliwość zmiany nie tylko koloru RAL/NCS ale także możemy dodać oznaczenia i symbole.

Zastosowania: obiekty medyczne, zakłady przemysłowe, placówki oświatowe, galeria handlowe, biura, sale sportowe.
Przed renowacją
Po renowacji
Podłoga, wiek ok. 10 lat. Typ podłogi: kauczuk. Etapy pracy i produkty: Bona Remove R – środek do gruntownego czyszczenia, Bona FlexiSand + diamentowe materiały ścierne, granulacja 80 i 120, Bona PowerScrubber w celu neutralizacji powierzchni, Bona Pure (mat) – lakier nawierzchniowy

Paleta kolorów RAL

Podsumowanie

Nasza firma świadczy usługi w zakresie renowacji i konserwacji, naprawy oraz montażu różnego rodzaju wykładzin PVC. Usługi świadczymy na terenie Zagłębia, woj. śląskiego i małopolskiego.

Zapraszamy do współpracy. 

Renowacja wykladzin - nakladanie lakieru koloryzujacego Bona Pure Color

Materiały wideo

Formularz wyceny usługi

© 2024 Firma Greń z Będzina | Sprzedaż i montaż wykładzin obiektowych