montaż wykładzin prądoprzewodzących

Specjalistyczny montaż wykładzin prądoprzewodzących i antyelektrostatycznych

Specjalistyczny montaż wykładzin prądoprzewodzących i antyelektrostatycznych rozpraszających ładunki elektrostatyczne – Firma Greń z Będzina

Montaż specjalistycznych wykładzin PVC SD

Od wielu lat zajmujemy się dostawą oraz profesjonalnym montażem specjalistycznych wykładzin PVC SD (Static Dissipative) o właściwościach prądoprzewodzących i antyelektrostatycznych. Takie pokrycia podłogowe stosuje się w szpitalach (sale zabiegowe), pracowniach RTG i komputerowych, serwerowniach, gabinetach medycznych, strefach zagrożeniach wybuchem (lakiernie), laboratoriach i wszędzie tam gdzie niepożądane jest nadmierne gromadzenie ładunków elektrycznych.
Wykładzina Toro SC
Toro SC- wykładzina przewodząca ładunki elektrostatyczne
iQ TORO SC, kolor LIGHT GREY 0100

Wykładziny Primo SD i Toro SC, Elektra 43

  • Montaż wykładziny Toro SC. Właściwości produktu:  trwałe przewodzenie ładunków elektrostatycznych dzięki zastosowaniu cząsteczek węgla osadzonych w winylu oraz podkładu węglowego. Wykładzina jest niezwykle trwała i odporna na zużycie oraz ścieranie, dzięki temu nadaje się do wszystkich pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu. Zastosowanie: sale operacyjne, pracownie rentgenowskie i rezonansu magnetycznego.
  • Montaż wykładziny Primo SD. Produkt o właściwościach elektrostatycznych EN 1815 <2kV, opór elektryczny: EN 1081 R1≤108 Ω. Wykładzina rozprasza ładunki elektrostatyczne. Primo SD przeznaczona do laboratoriów, sterylnych pomieszczeń i szpitali oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest przewodzenie lub odprowadzanie ładunków elektrycznych. Ostatnia nasza realizacja Primo SD odbyła się w lakierni Toyoty (pierwsze zdjęcie z nagłówka).
Tarkett Primo SD
Primo SD medium pure grey 720p
Wykładzina rozpraszająca ładunki elektryczne Tarkett Primo SD Medium Pure Grey, źródło Tarkett.com
 Elektra 43 – montaż wykładzin prądoprzewodzących. Wykładzina prądoprzewodząca dostępna w 9 kolorach, stosowana w pomieszczeniach specjalistycznych wymagających ochrony antystatycznej. Powierzchnia wykładziny zabezpieczona poliuretanem PUR Reinforced. Podobnie jak poprzednie produkty Elektra 43 nadaje się do obiektów o intensywnym użytkowaniu.
Instalacja wykładzin Garis SD i Statik SD. Wykładziny antystatyczne o podwyższonych właściwościach – do montażu niezbędne taśmy miedziane i klej o właściwościach prądoprzewodzących. Wykładziny Garis i Statik mają identyczne właściwości: klasa antypoślizgowości – wysoka DS, wzmocnione zabezpieczenie powierzchni, opór elektryczny ≤10^9.
Wykładzina Statik SD
Wykładzina Statik SD
Fatra Statik SD - kolor 2800-104
Montaż Tarkett Toro SC, Montaż wykładziny Garis SD
Poprzedni wpis
Wykładziny do stref zagrożenia wybuchem i pożarem z montażem

Wpisy w tej kategorii

Brak wyników.