Gumolit PCV: podłogi w gabinecie lekarskim z montażem

Podłogi PCV w gabinecie lekarskim

Podłogi PCV, wykładziny do gabinetu lekarskiego Tarkett, Gerflor (pot. gumolit, gumoleum) są optymalnym rozwiązaniem dla placówek medycznych. Wykładziny PCV dają poczucie komfortu, są bardzo wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości, nie przepuszczają wilgoci, dostępne w wielu wzorach i kolorach. Wszystkie wykładziny do obiektów użyteczności publicznej posiadają niezbędne atesty, dodatkowo do gabinetów dentystycznych i innych lekarskich muszą posiadać dodatkową dokumentację wymaganą przez sanepid – np. atest higieniczny lub odporności na działanie grzybów i bakterii.
podłogi do gabinetu lekarskiego
Wykładzina w gabinecie lekarskim - Tarkett Terra

Tarkett, Gerflor, Polyflor, Forbo

To czołowi producenci wykładzin stosowanych m. in. w gabinetach dentystycznych oraz wielu innych komercyjnych obiektach. Poniżej zaprezentujemy wybrane wykładziny wyżej wymienionych producentów, które cieszą się dużą popularnością – bardzo często stosowane są w gabinetach stomatologicznych.

Wykładzina IQ Granit

Wykładzina IQ Optima

Wykładzina IQ One

Wykładzina Palettone

Wykładzina Eclipse Premium

Wykładzina Primo Premium

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem oraz montażem wzmocnionych wykładzin podłogowych do obiektów o zwiększonym natężeniu ruchu pieszych. Zlecenia realizowaliśmy m. in. dla: „Salus” Gabinet Stomatologiczny w Mysłowicach, „Bienek” Gabinet Dentystyczny w Tarnowskich Górach,  „ProFiz” Centrum Fizjoterapii w Krakowie, NZOZ DENT – ES Gabinet Stomatologiczny w Sosnowcu i wielu innych (zdjęcia/referencje). Usługi świadczymy głównie na terenie woj. śląskiego. Zapraszamy do kontaktu poprzez #formularz zapytaniowy.

Wpis: „wykładziny do gabinetu lekarskiego”. Montaż wykładzin podłogowych: elastycznych PCV i dywanowych. Firma Greń 2020-24