Nowe podłogi do kaplicy szpitalnej w Katowicach

Realizacja w kaplicy szpitalnej

Podłogi do kaplicy szpitalnej. Montaż wykładziny w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Wykonaliśmy usługę przygotowania podłoża, dostarczeniu oraz instalacji wykładzin homogenicznych. Kaplica szpitalna zyskała nowoczesne, estetyczne wykończenie sprzyjające refleksji i modlitwie.
Szukasz profesjonalnych instalatorów wykładzin? Skontaktuj się z nami przechodząc do zakładki kontakt
Podłogi do kaplicy szpitalnej
1. Kaplica szpitalna - fot. 1

Prace montażowe

Praca przy montażu wykładziny w szpitalnej kaplicy obejmuje dokładne przygotowanie podłoża, aby zapewnić jego równość i czystość przed położeniem nowej wykładziny. Następnie należy precyzyjnie przyciąć i dopasować wykładzinę do kształtu pomieszczenia, w tym uwzględniając wszelkie wnęki i zakamarki.
2. Montaż wykładziny w szpitalnej kaplicy - fot. 2
Aranżacja wnętrza w szpitalnej kaplicy - efekt końcowy - fot. 1

Efekt końcowy

Finał prac w szpitalnej kaplicy to harmonijne i spokojne wnętrze, sprzyjające refleksji i modlitwie. Podłoga pokryta wykładziną PVC w stonowanych, ciepłych odcieniach szarości i błękitu tworzy przytulną atmosferę, jednocześnie będąc łatwą do utrzymania w czystości. Centralnym punktem aranżacji jest lampa LED na suficie, emitująca delikatne światło w kolorze błękitnego nieba, które doskonale współgra z resztą wnętrza, dodając kaplicy lekkości i wprowadzając uspokajający, niebiański klimat.

Użyte materiały

Pokrycie podłogi w kaplicy szpitalnej to wykładzina homogeniczną firmy Tarkett z kolekcji Eclipse Premium w kolorach 21020 978 (błękitny) i 21020 964 (szary), które tworzą harmonijną i estetyczną całość. Precyzyjne wykonanie i wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość oraz łatwość w utrzymaniu czystości, co jest szczególnie ważne w warunkach szpitalnych. Chemię budowlaną dostarczyła firma Uzin.
Aranżacja wnętrza w szpitalnej kaplicy - efekt końcowy - fot. 2

Krótko o nas..

Nasza firma, działająca od kilkunastu lat, specjalizuje się w profesjonalnym montażu wykładzin podłogowych. Realizujemy prace instalatorskie w szpitalach, przychodniach i gabinetach lekarskich, zapewniając najwyższą jakość wykonania oraz dbałość o higienę i trwałość powierzchni.

Podobne wpisy

Podłogi do gabinetów stomatologicznych

Wykładziny do gabinetów stomatologicznych

Placówki medyczne

Atestowane wykładziny z montażem do szpitali, przychodni i gabinetów lekarskich, pracowni RTG i rezonansów magnetycznych

Podłogi PVC w placówkach fizjoterapii

Medyczne wykładziny do gabinetów fizjoterapii

Placówki medyczne

Wykładziny do gabinetów fizjoterapii chronią przed stłuczeniami i otarciami, dają poczucie komfortu

Medyczne wykładziny do szpitali. Przygotowanie do montażu

Medyczne wykładziny do szpitali

Placówki medyczne

podłogi z PVC (pot. gumolit, gumoleum) dla obiektów medycznych są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na zużycie

 Firma Greń 2024 | 42-500 Będzin, ul. Daszyńskiego 3. Sprzedaż i montaż wykładzin w placówkach medycznych
Poprzedni wpis
Podłogi dla szkół, przedszkoli, żłobków i sal zabaw

Wpisy w tej kategorii

Brak wyników.