Podłogi do gabinetów stomatologicznych

Atestowane podłogi do gabinetów stomatologicznych

Podłogi do gabinetów stomatologicznych z montażem

Nasza ocena

Dedykowane wykładziny z montażem: medyczne podłogi do gabinetów stomatologicznych (pot. gumolit lub gumoleum), szpitali, przychodni i innych placówek medycznych. Takie podłogi powinny być łatwe w utrzymywaniu czystości, bakteriobójcze, odporne na intensywne natężenie ruchu, antypoślizgowe, posiadające odpowiednie atesty – w tym także higieniczny wydany przez PZH i atest p.poż. Wykładziny PCV stosowane w obiektach medycznych można podzielić na pięć grup: jednowarstwowe (homogeniczne) składające się z jednej warstwy, wielowarstwowe (hetrogeniczne) składające się z dwóch i więcej warstw, antystatyczne i proądoprzewodzące oraz wykładziny o zwiększonej antypoślizgowości.

Wykładziny do gabinetów dentystycznych
Mysłowice, Gabinet Stomatologiczny
Elastyczna wykładzina PCV w gabinecie dentystycznym

Wykładziny antystatyczne do gabinetów lekarskich

Niemalże każda wykładzina obiektowa posiada właściwości antystatyczne – możliwość rozpraszania niewielkich ładunków elektrycznych, które generowane są m.in. podczas ruchu pieszych lub ocierania materiałów. Antystatyczność powoduje także mniejsze osiadanie kurzu na powierzchni podłogi.

Wykładziny proądoprzewodzące i antyelektrostatyczne do sal operacyjnych

Elastyczne wykładziny PVC (PCV) SD prądoprzewodzące i antyelektrostatyczne to wykładziny obiektowe stosowane w pomieszczeniach, gdzie zachodzi potrzeba rozładowania nagromadzonych ładunków elektrycznych. Tego typu podłogi PCV chronią czuły sprzęt elektryczny i elektroniczny, np. komputery w salach zajęć i serwerowniach, rezonans magnetyczny, RTG i wiele innych. Tego typu wykładziny nie tylko sprawdzą się w gabinetach lekarskich, szpitalach czy przychodniach – można stosować je także w nietypowych pomieszczeniach takich jak strefy zagrożenia wybuchem – w lakierniach czy laboratoriach.

Wykładzina prądoprzewodząca
Wykładzina prądoprzewodząca img
Podłoga rozpraszająca ładunki elektryczne

Wzory wykładzin PVC (PCV) SD antyelektrostatycznych

Nie tak dawno opublikowaliśmy wpis na temat wykładzin antyelektrostatycznych. Wpis został opublikowany i wsparty materiałami zlecenia wykonywanego w lakierni Toyota Katowice. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony, na której dostępne są wszystkie podłogi PCV antyelektrostatyczne stosowanych m. in. w gabinetach stomatologicznych.

Przykładowe wzory wykładzin

Poniżej prezentujemy popularne wykładziny do gabinetów stomatologicznych i innych placówek medycznych z Grupy Tarkett i Gerflor. Najczęściej wybierane w odcieniach szarości, rzadziej beżu i innych kolorów.

Podsumowanie

Od wielu lat zajmujemy się dostawą oraz instalacją wykładzin obiektowych w gabinetach lekarskich i innych placówkach służby zdrowia. Prace montażowe wykonujemy głównie w woj. śląskim. Obszar działania: Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice i okolice.

2024 Firma Greń z Będzina. Sprzedaż i montaż wykładzin obiektowych
Gumolit w gabinecie lekarskim, Podłogi PCV gabinet stomatologiczny
Poprzedni wpis
Śląskie: Sosnowiec sprzedaż i montaż wykładzin
Następny wpis
Trwałe wykładziny do przedszkoli, szkół i żłobków

Wpisy w tej kategorii

Brak wyników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

5 × jeden =