Sosnowiec montaż wykładzin

Śląskie: Sosnowiec sprzedaż i montaż wykładzin

Kolejny wpis z cyklu „montaż wykładzin – realizacje na Śląsku” pt. „Sosnowiec montaż wykładzin”. We wpisie opiszemy kilka z naszych realizacji w Sosnowcu. Usługi świadczyliśmy m. in. dla: Gabinet Stomatologiczny „NZOZ DENT – ES” , Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Władysława BroniewskiegoPrzedszkole Miejskie nr 28, Zespół Opiekuńczo-Wychowawczy nr 2 w Sosnowcu, Niepubliczne Przedszkole Baby Planet, Dzienny Dom Pomocy Społecznej nr 2 i wielu innych.

Jesteśmy firmą z Będzina zajmującą się kompleksowym montażem wykładzin. Co nas wyróżnia wśród wielu innych? Nie jesteśmy ekipą wyłącznie ze znanych portali ogłoszeniowych – o naszym profesjonalizmie zaświadcza ponad sto listów referencyjnych od zadowolonych Kontrahentów. Pozytywne referencje zaświadczają, że zlecenia powierzone naszej firmie będą wykonane profesjonalnie, zgodnie z oczekiwaniami. Zapraszamy do współpracy.

Kilka przykładowych realizacji

Dzienny Dom Pomocy Społecznej nr 2 w Sosnowcu

W styczniu 2014 roku przeprowadziliśmy remont podłogi na klatce schodowej w budynku Dziennego Domu Pomocy Społecznej nr 2 w Sosnowcu. Prace polegały na odpowiednim przygotowaniu podłoża, oraz zamontowaniu na klej w dwóch kolorach z wywinięciem na ścianę elastycznej wykładziny PCV typu Tarkett o zwiększonej odporności na ścieranie i zarysowania.

Klatka schodowa
Dwukolorowa wykładzina PCV typu Tarkett
Klatka schodowa
Dwukolorowa wykładzina PCV typu Tarkett
Klatka schodowa
Dwukolorowa wykładzina PCV typu Tarkett
Przedszkole Miejskie nr 28 w Sosnowcu

Jakiś czas temu prace instalatorskie realizowaliśmy dla Przedszkola Miejskiego w Sosnowcu. Realizacja polegała na wymianie starych wykładzin PCV na nowe w korytarzu i sali zajęciowej. Po więcej zdjęć z naszych realizacji zapraszamy do naszej galerii.

PM nr 28 Sosnowiec
Sala zajęciowa. Dwukolorowa wykładzina PCV
PM nr 28 Sosnowiec
Sala zajęciowa. Dwukolorowa wykładzina PCV
PM nr 28 Sosnowiec
Sala zajęciowa. Dwukolorowa wykładzina PCV
PM nr 28 Sosnowiec
Korytarz. Dwukolorowa wykładzina PCV
PM nr 28 Sosnowiec
Korytarz. Dwukolorowa wykładzina PCV
„Dentilux” Gabinet Stomatologiczny w Sosnowcu

Kolejnym naszym zleceniem wykonanym w Sosnowcu było wygładzenie podłoża oraz dostarczenie i ułożenie na klej wykładziny PCV IQ Optima w pomieszczeniach zabiegowych gabinetu dentystycznego „Dentilux„. Prace przebiegły bezproblemowo, zgodnie z oczekiwaniami o czym świadczą wystawione referencje przez właściciela gabinetu.

Sosnowiec montaż wykładzin
Dentilux
Gabinet lekarski w Sosnowcu
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Jana Kiepury

Zlecenie realizowane dla Szkoły Podstawowej w Sosnowcu polegało na wymianie wykładzin PCV na nowe w klasach do zajęć lekcyjnych. Zakres prac obejmował:

  • zerwanie i wywóz wykładzin
  • wylanie nowych, cementowych posadzek
  • dostawę oraz montaż wzmocnionych wykładzin PCV

Kilka słów o nas…

Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem wykładzin PCV i dywanowych od kilkunastu lat. Usługi świadczymy głównie na terenie woj. śląskiego. Zapraszamy do współpracy.

Zobacz także (w przygotowaniu)

Podobne wpisy: montaż wykładzin w Dąbrowie Górniczej, montaż wykładziny w Będzinie, klejenie gumolitu w Czeladzi, Katowice  instalacja wykładziny.

Oceń wpis
[Liczba głosów: 0 Średnia ocena: 0]
,
Poprzedni wpis
Montaż winylowych paneli LVT. Ceny usług
Następny wpis
Atestowane podłogi do gabinetów stomatologicznych

Wpisy w tej kategorii

Brak wyników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

5 × 1 =