Podłogi dla szkół, przedszkoli, żłobków i sal zabaw

Podłogi dla placówek edukacyjnych

Wysokiej klasy podłogi dla szkół, montaż wykładziny PVC w przedszkolach, żłobkach i salach zabaw dla dzieci. Podłogę PVC z naszej oferty dostarczymy i zamontujemy w dowolnej placówce edukacyjnej.
Szukasz instalatorów wykładzin w szkole, przedszkolu czy żłobku? Przejdź do zakładki kontakt
Podłogi dla szkół
Podłoga PVC w klasie do zajęć z lekcji historii

Fragment realizacji 

Żłobek i Przedszkole Ruczaj – Fiku Miku w Krakowie

Przedszkole FIKU MIKU w Krakowie, idealnie zlokalizowane w centrum Ruczaju, oferuje przestrzeń wyjątkową pod wieloma względami. Położone z dala od zgiełku ulic, w budynku zaprojektowanym z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych, cechuje się również wyjątkowymi podłogami PVC.
Żłobek i Przedszkole w Krakowie - Fiku Miku fot. 2
Żłobek i Przedszkole w Krakowie - Fiku Miku

Realizacja dla Fiku Miku

Żłobek i Przedszkole FIKU MIKU starannie zadbało o bezpieczeństwo i komfort swoich najmłodszych podopiecznych, dlatego zdecydowali się na wykorzystanie atestowanej wykładziny PVC, która spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dostępność różnorodnych kolorów pozwoliła na dopasowanie podłogi do estetyki oraz funkcjonalności przestrzeni, tworząc przyjazne i inspirujące otoczenie. Profesjonalna dostawa i montaż pokrycia podłogi przez naszą firmę zapewniły szybką i skuteczną realizację projektu, umożliwiając dzieciom swobodne i bezpieczne uczestnictwo w zajęciach na długie lata.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Ligonia w Truskolasach

Jednym z naszych zleceń było zamontowanie na podłogach szkolnych korytarzy wykładziny PVC w kilku kolorach z serii Fatra-Lino. Montaż wykładziny w korytarzach szkoły przeprowadziliśmy w okresach wakacyjnych 2020/22 roku.
Szkoła Podstawowa w Truskolasach - korytarz fot. 1
Podłoga PVC - wykładzina Novoflor Comfort
Szkoła Podstawowa w Truskolasach - korytarz fot. 2

Korytarze szkoły w nowej odsłonie

Po ustaleniu terminów, otrzymaniu projektów i wcześniejszym zamówieniu materiałów przystąpiliśmy do wykonania realizacji. Prace standardowo polegały na przygotowaniu podłoża pod wylewki wygładzające niezbędne do wykonania zlecenia, dostarczeniu oraz zamontowaniu elastycznych wykładzin PVC dedykowanych do placówek edukacyjnych.

Bawilandia. Sala zabaw dla dzieci w Świerklańcu

Sala zabaw dla dzieci znajdująca się w budynku Centrum Ogrodniczego w Ogrodzie Śląskim. Na przełomie dekady wykonaliśmy dwie realizacje polegające na przygotowaniu podłoża i montażu pokrycia podłogi elastyczną wykładziną PVC w kilku wariantach kolorystycznych.
Bawilandia - sala zabaw dla dzieci fot. 1
Bawilandia - sala zabaw dla dzieci fot. 2

Kolorowe podłogi z myślą o najmłodszych

Podłogi użytkowane najczęściej przez dzieci, poza walorami estetycznymi, najczęściej żywymi kolorami powinny spełniać wyśrubowane wymogi: muszą posiadać wszelkie niezbędne atesty. Dobrze dobrana i zamontowana wykładzina w połączeniu z kreatywną aranżacją pomieszczeń robi niesamowite wrażenie.

Krótko o nas..

Atestowane podłogi dla szkół wykonujemy już od kilkunastu lat. Jesteśmy grupą doświadczonych instalatorów. Prace wykonujemy głównie na terenie woj. śląskiego, małopolskiego i dolnośląskiego. Zapraszamy do współpracy.

Podobne wpisy

wykładziny do przedszkoli

Wykładziny do przedszkoli, szkół i żłobków

Placówki oświatowe

Atestowane wykładziny do przedszkoli, wykładziny do szkół i żłobków z montażem.

Realizacja wykładziny PVC imitującej beton

Realizacje

Nasza realizacja montażu wykładziny PVC imitującej betonową podłogę

Drewnopodobna wykładzina w sali lekcyjnej

Drewnopodobna wykładzina w sali lekcyjnej

Realizacje

Wykładzina drewnopodobna PVC, stosowana m.in. w salach lekcyjnych

 Firma Greń 2024 | 42-500 Będzin, ul. Daszyńskiego 3
Poprzedni wpis
Śląskie: usługa montażu wykładzin w Żywcu
Następny wpis
Nowe podłogi do kaplicy szpitalnej w Katowicach

Wpisy w tej kategorii

Brak wyników.