Ceny montażu wykładzin na 2022 rok 

Koszt ułożenia wykładzin od 2022 roku. Cena montażu wykładziny zależna jest od bardzo wielu czynników i waha się od około 20 do 50 zł za 1m2 (dane z dn. 17.02.2022 w woj. śląskim). Szacunkowy koszt pomija skomplikowane wzory, które podlegają indywidualnej wycenie. Główne czynniki wpływające na cenę: metraż na jakim ma być instalowana podłoga, ilości i kształty pomieszczeń, odległości od wykonywanego zlecenia. Wpływ na koszty ma także fakt, czy wykładziny będą wymieniane czy montowane pierwszy raz na nowe podłoże. Poniższe ceny odnoszą się do układania wykładzin na klej.
Sprzedaż i m
Montaż wykładziny PVC w dwóch kolorach
Montaż elastycznej wykładziny PVC z wywinięciem na ścianę w sali lekcyjnej

Koszt ułożenia wykładzin w szkołach i przedszkolach

Cena montażu wykładziny w szkole, przedszkolach czy żłobkach bez wzorów w jednym kolorze z wywinięciem na ścianę, kształtuje się na poziomie 25 – 35 zł . Jeśli są to duże, nieskomplikowane pomieszczenia, możemy liczyć na niższą cenę z przedziału wymienionego wyżej.

Ceny montażu wykładzin w gabinetach lekarskich, przychodniach i szpitalach 

Koszt ułożenia wykładziny w gabinecie lekarskim różni się nieznacznie od ceny montażu w obiektach wielkopowierzchniowych. Zazwyczaj jest metraż do 100 m2, gdzie jest duża ilość małych pomieszczeń. Cena montażu jednokolorowej wykładziny PVC za 1m2 wynosi od 35 do 55 zł.

Wycena usługi montażu wykładzin dywanowych

Cena ułożenia wykładziny dywanowej najczęściej w obiektach biurowych kształtuje się w granicach 25 -40 zł za 1m2. Całkowity koszt zawiera montaż  wykładziny w rulonie lub w kaflach, montaż listew przyściennych.

Cena naprawy wykładzin

Naprawa uszkodzonych podłóg i wykładzin podlega zawsze indywidualnej wycenie. Taka wycena, poza szacunkowym zużyciem materiałów, przeliczana jest na roboczogodziny. Szczegółowych informacji udzielimy mailowo lub telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu.
Naprawa wykładziny PVC
Sala zabaw dla dzieci. Wymiana wykładziny w uszkodzonych miejscach.

Jaki koszt wylania wylewek samopoziomujących?

Ceny robocizny wylania wylewek wygładzających cienko lub grubowarstwowych wahają się od około  12 do 35 zł a 1m2 (dane z dn. 22.02.2022 woj. śląskie). Cena zależna jest od wielkości metrażu, powierzchni na której będzie wykonywana wylewka
Wylewka samopoziomująca na płytach OSB
Realizacja firmy Greń
a także grubości wylewanej wylewki. Ważnym czynnikiem wpływającym na koszty jest fakt, czy przed wylaniem wylewki zachodzi konieczność naprawy posadzki (szpachlowanie dziur i  ubytków). Wylanie wylewek na płaskich powierzchniach w nieskomplikowanych pomieszczeniach (sale lekcyjne, korytarze) to cena około 12 zł za 1m2.
Wylewka samopoziomująca na podłożu cementowym
Wylanie wylewek w pomieszczeniach ciasnych o niewielkim metrażu to już koszt około 20 zł za 1m2. Największy koszt usługi, dochodzący do 35 zł i więcej za 1m2 to usługa wylania na schodach. W takim przypadku nie ma mowy o  wylaniu podobnym jak opisane wyżej, trzeba również odpowiednio przed wylewką dodatkowo przygotować schody.
Wylewka wygładzająca na schodach
Aby precyzyjnie oszacować koszt usługi montażowej, poznać aktualne ceny, prosimy o skorzystanie z formularza poniżej.

Wypełnij formularz

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
28 - 1 = ?
Wpisz wynik równania, aby kontynuować

Firma Greń 2022 42-500 Będzin, ul. Daszyńskiego 3

cena układania wykładziny na klej, koszt wylania wylewki samopoziomującej
Poprzedni wpis
Katowice: wykładzina w biurze Neuca
Następny wpis
Wykładziny do laboratorium – odporne chemicznie podłogi

Wpisy w tej kategorii

Brak wyników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

sześć − 4 =