podłogi w domu opieki

Jakie podłogi w domu opieki?

 

Obiektowe podłogi w domu opieki. Sprzedaż i montaż wykładzin w domach seniora i innych obiektach publicznych. Podłogi PCV w korytarzach, pokojach i pomieszczeniach wspólnych. Firma instalatorska Greń. 

 

*Sprawdź ceny wykładziny dla domów seniora.

*Wyślij zapytanie o wycenę usługi montażu wykładziny.

 

Podłogi w domu opieki – wykładziny obiektowe

charakteryzują się odpowiednimi parametrami: muszą być odpowiednio trwałe, powinny mieć dobraną odpowiednio kolorystykę (nie mogą być to kolory krzykliwe). Podłogi PCV – bo o nich mowa, powinny posiadać także wszystkie niezbędne atesty. Wykładziny obiektowe można zastosować niemalże we wszystkich pomieszczeniach. Począwszy od kuchni, poprzez pokoje na pobyt stały, korytarze, łazienki i ubikacje, wszelkie pomieszczenia wspólne (świetlice, jadalnie, siłownie), a skończywszy na pomieszczeniach gospodarczych.

Wykładziny PCV, wykładziny dywanowe

Pierwsze z wymienionych – PCV można zastosować praktycznie w każdym pomieszczeniu.Wykładziny dywanowe jedynie w pokojach na pobyt stały i korytarzach. Głównymi zaletami wykładzin PCV jest trwałość oraz łatwość w utrzymaniu czystości, dywanowych – poczucie komfortu. Decydując się na wybór wykładzin miejmy na uwadze to, że w miejscach najbardziej uczęszczanych (korytarze i pomieszczenia wspólne) zastosować trzeba te najtrwalsze. W pozostałych pomieszczeniach wymóg ten nie jest już niezbędny.

Wykładziny PCV

Rekomendowane są do pomieszczeń o średnim (pokoje mieszkalne, kuchnie, pomieszczenia gospodarcze) i dużym (korytarze i pomieszczenia wspólne) natężeniu ruchu.  Wykładziny z zastosowaniem dla średniego natężenia ruchu oznaczone są symbolem P i najczęściej są to wykładziny homogeniczne (jednowarstwowe), natomiast wykładziny przeznaczone dla dużego natężenia ruchu oznaczone są symbolem T i zazwyczaj są to wykładziny wielowarstwowe (heterogeniczne).

Wykładziny dywanowe

Rzadziej stosowane ze względu na ograniczone zastosowanie. Układać można je w korytarzach, sypialniach, pokojach na pobyt stały i niektórych pomieszczeniach wspólnych. Każda z wymienionych podłoga w domu opieki to dobre, alternatywne rozwiązanie dla płytek czy paneli podłogowych.

 

Krótko o nas..

Od wielu lat zajmujemy się doradztwem, sprzedażą i montażem różnego typu wykładzin obiektowych w obiektach użyteczności publicznej. Zapraszamy do współpracy.

 

Zobacz także „Trwała wykładzina w domu Seniora”

 

Oceń wpis
[Liczba głosów: 2 Średnia ocena: 4.5]

Wpisy w tej kategorii

Brak wyników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

siedemnaście + 17 =

Call Now Button