wykładziny do gabinetów stomatologicznych

Podłogi PCV: wykładziny do gabinetów stomatologicznych z montażem

Podłogi PCV. Elastyczne wykładziny do gabinetów stomatologicznych

Atestowane, medyczne wykładziny z montażem do gabinetów stomatologicznych (pot. gumolit lub gumoleum), szpitalach, przychodniach i innych placówkach medycznych. Takie podłogi powinny być łatwe w utrzymywaniu czystości, bakteriobójcze, odporne na intensywne natężenie ruchu, antypoślizgowe, posiadające odpowiednie atesty – w tym także higieniczny wydany przez PZH i atest p.poż. Wykładziny PCV stosowane w obiektach medycznych można podzielić na pięć grup: jednowarstwowe (homogeniczne) składające się z jednej warstwy, wielowarstwowe (hetrogeniczne) składające się z dwóch i więcej warstw, antystatyczne i proądoprzewodzące oraz wykładziny o zwiększonej antypoślizgowości.
Wykładziny do gabinetów dentystycznych
Wykładziny do gabinetów dentystycznych
Elastyczna wykładzina PCV w gabinecie dentystycznym

Wykładziny antystatyczne

Niemalże każda wykładzina obiektowa posiada właściwości antystatyczne – możliwość rozpraszania niewielkich ładunków elektrycznych, które generowane są m.in. podczas ruchu pieszych lub ocierania materiałów. Antystatyczność powoduje także mniejsze osiadanie kurzu na powierzchni podłogi.

Wykładziny proądoprzewodzące i antyelektrostatyczne

Elastyczne wykładziny PVC (PCV) SD prądoprzewodzące i antyelektrostatyczne to wykładziny obiektowe stosowane w pomieszczeniach, gdzie zachodzi potrzeba rozładowania nagromadzonych ładunków elektrycznych. Tego typu podłogi PCV chronią czuły sprzęt elektryczny i elektroniczny, np. komputery w salach zajęć i serwerowniach, rezonans magnetyczny, RTG i wiele innych. Tego typu wykładziny nie tylko sprawdzą się w gabinetach lekarskich, szpitalach czy przychodniach – można stosować je także w nietypowych pomieszczeniach takich jak strefy zagrożenia wybuchem – w lakierniach czy laboratoriach.
Wykładzina prądoprzewodząca
Wykładzina prądoprzewodząca
Podłoga rozpraszająca ładunki elektryczne

Wzory wykładzin PVC (PCV) SD antyelektrostatycznych

Nie tak dawno opublikowaliśmy wpis na temat wykładzin antyelektrostatycznych. Wpis został opublikowany i wsparty materiałami zlecenia wykonywanego w lakierni Toyota Katowice. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony, na której dostępne są wszystkie podłogi PCV antyelektrostatyczne stosowanych m. in. w gabinetach stomatologicznych.

Przykładowe wzory wykładzin

Poniżej prezentujemy popularne wykładziny do gabinetów stomatologicznych i innych placówek medycznych z Grupy Tarkett i Gerflor. Najczęściej wybierane w odcieniach szarości, rzadziej beżu i innych kolorów.

Podsumowanie

Od wielu lat zajmujemy się dostawą oraz instalacją wykładzin obiektowych w gabinetach lekarskich i innych placówkach służby zdrowia. Prace montażowe wykonujemy głównie w woj. śląskim. Obszar działania: Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice i okolice.
2022 Firma Greń z Będzina. Sprzedaż i montaż wykładzin obiektowych
,
Poprzedni wpis
Śląskie: Sosnowiec sprzedaż i montaż wykładzin
Następny wpis
Trwałe wykładziny do przedszkoli, szkół i żłobków

Wpisy w tej kategorii

Brak wyników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

1 + osiemnaście =

Menu
Call Now Button