wykładziny do gabinetów stomatologicznych

Podłogi PCV: wykładziny do gabinetów stomatologicznych z montażem

Podłogi PCV – wykładziny do gabinetów stomatologicznych

Atestowane wykładziny (zapytaj o montaż) do gabinetów stomatologicznych, szpitalach, przychodniach i innych placówkach medycznych. Takie podłogi powinny być łatwe w utrzymywaniu czystości, bakteriobójcze, odporne na intensywne natężenie ruchu, antypoślizgowe, posiadające odpowiednie atesty – w tym także higieniczny wydany przez PZH i atest p.poż. Wykładziny PCV stosowane w obiektach medycznych można podzielić na pięć grup: jednowarstwowe (homogeniczne) składające się z jednej warstwy, wielowarstwowe (hetrogeniczne) składające się z dwóch i więcej warstw, antystatyczne i proądoprzewodzące oraz wykładziny o zwiększonej antypoślizgowości.

Wykładziny do gabinetów dentystycznych
Wykładziny do gabinetów dentystycznych
Elastyczna wykładzina PCV w gabinecie dentystycznym
Wykładziny antystatyczne

Niemalże każda wykładzina obiektowa posiada właściwości antystatyczne – możliwość rozpraszania niewielkich ładunków elektrycznych, które generowane są m.in. podczas ruchu pieszych lub ocierania materiałów. Antystatyczność powoduje także mniejsze osiadanie kurzu na powierzchni podłogi.

Wykładziny proądoprzewodzące i antyelektrostatyczne

Elastyczne wykładziny PCV prądoprzewodzące i antyelektrostatyczne to wykładziny obiektowe stosowane w pomieszczeniach, gdzie zachodzi potrzeba rozładowania nagromadzonych ładunków elektrycznych. Tego typu podłogi PCV chronią czuły sprzęt elektryczny i elektroniczny, np. komputery w salach zajęć i serwerowniach, rezonans magnetyczny, RTG i wiele innych.

Wykładzina prądoprzewodząca
Wykładzina prądoprzewodząca
Podłoga rozpraszająca ładunki elektryczne
Przykładowe wzory wykładzin

Poniżej prezentujemy popularne wykładziny do gabinetów stomatologicznych i innych placówek medycznych z Grupy Tarkett i Gerflor. Najczęściej wybierane w odcieniach szarości, rzadziej beżu i innych kolorów.

Podsumowanie

Od wielu lat zajmujemy się dostawą oraz instalacją wykładzin obiektowych w gabinetach lekarskich i innych placówkach służby zdrowia. Prace montażowe wykonujemy głównie w woj. śląskim. Obszar działania: Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice i okolice.

2021 Firma Greń- sprzedaż i montaż wykładzin obiektowych.

Poprzedni wpis
Śląskie: Sosnowiec sprzedaż i montaż wykładzin
Następny wpis
Trwałe wykładziny do przedszkoli, szkół i żłobków

Wpisy w tej kategorii

Brak wyników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.

19 − eight =

Menu
Call Now Button