Wykładziny PCV: Podłogi w gabinecie stomatologicznym

  1. Strona główna
  2. Wykładziny PCV: Podłogi w gabinecie stomatologicznym

Podłogi PCV w gabinecie lekarskim

Podłogi PCV, wykładziny w gabinecie stomatologicznym np. Tarkett lub Gerflor (pot. gumolit, gumoleum) są optymalnym rozwiązaniem dla gabinetów lekarskich. Wykładziny PCV dają poczucie komfortu, są bardzo wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości, nie przepuszczają wilgoci, dostępne w wielu wzorach i kolorach. Wszystkie wykładziny do obiektów użyteczności publicznej posiadają niezbędne atesty, dodatkowo do gabinetów dentystycznych i innych lekarskich muszą posiadać dodatkową dokumentację wymaganą przez sanepid – np. atest higieniczny lub odporności na działanie grzybów i bakterii.

wykładziny gabinet stomatologiczny
Podłoga w gabinecie lekarskim. Wykładzina Terra

Tarkett, Gerflor, Polyflor, Forbo

To czołowi producenci wykładzin stosowanych m. in. w gabinetach dentystycznych oraz wielu innych komercyjnych obiektach. Poniżej zaprezentujemy wybrane wykładziny wyżej wymienionych producentów, które cieszą się dużą popularnością – bardzo często stosowane są w gabinetach stomatologicznych.

Przejdź do wykładziny:

Wykładzina IQ Granit

Wykładzina IQ Optima

Wykładzina IQ One

Wykładzina Palettone

Wykładzina Eclipse Premium

Wykładzina Primo Premium

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem oraz montażem wzmocnionych wykładzin podłogowych do obiektów o zwiększonym natężeniu ruchu pieszych. Zlecenia realizowaliśmy m. in. dla: „Salus” Gabinet Stomatologiczny w Mysłowicach, „Bienek” Gabinet Dentystyczny w Tarnowskich Górach,  „ProFiz” Centrum Fizjoterapii w Krakowie, NZOZ DENT – ES Gabinet Stomatologiczny w Sosnowcu i wielu innych (zdjęcia/referencje). Usługi świadczymy głównie na terenie woj. śląskiego. Zapraszamy do kontaktu poprzez #formularz zapytaniowy.

 

Wpis: „wykładziny gabinet stomatologiczny”. Montaż wykładzin podłogowych: elastycznych PCV i dywanowych. Firma Greń 2020

Menu