Wykładzina na klej do łatwego demontażu

Forbo QuickFit - bezklejowy podkład pod wykładziny

Rozszerzyliśmy naszą ofertę, wprowadzając system Forbo QuickFit – bezklejowe panele pod wykładziny, które stosowane jest w chwili kiedy decydujemy się na montaż wykładziny klejonej na całej powierzchni do posadzki, a jednocześnie nie chcemy aby posadzka była zniszczona wylewkami wygładzającymi, klejami itp. Panele QuickFit są łatwe w demontażu.

Forbo Quickfits
Forbo Quickfits
Podkład pod wykładziny w formacie paneli

QuickFit to unikalny system wyrównywania podłoży kamiennych i drewnianych pod wykładziny linoleum i wykładziny PVC. Wykładziny Forbo klejone na tak przygotowane podłoże, będące kombinacją pianki (Forbo Foam) i dwóch warstw paneli pokrytych klejem, są doskonale zabezpieczone przed wilgocią, posiadają ulepszone parametry dźwiękochłonności (21dB zgodnie z EN-ISO 717-2), a całość w razie konieczności łatwo zdemontować.

Każde opakowanie to 5 paneli w grubości 3 mm (z barwionym klejem) i 5 paneli w grubości 4 mm (z bezbarwnym klejem) o wymiarach 120 x 60 cm. Jedno opakowanie wystarcza na pokrycie 3,6m2 powierzchni. Paleta zawiera 36m2. Waga opakowania 25 kg.

Przechowywanie paneli
Zapakowane: 12 m-cy w suchym i chłodnym miejscu, bez skrajnych wahań temperatur. Zalecamy 24H aklimatyzację paneli w miejscu instalacji.

Forbo Foam (pianka)
Pianka o wymiarach 25mbx100cmx4mm (dł x szer x gr); 20 cm samoprzylepna zakładka pozwala na przyklejenie sąsiadujących arkuszy.

Oceń wpis
[Liczba głosów: 1 Średnia ocena: 5]
Poprzedni wpis
Wygrzewanie posadzki przed montażem wykładziny

Wpisy w tej kategorii

Brak wyników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.

5 × jeden =